Objednávka ručního mytí

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních
údajů dle nařízení GDPR.

Odeslání proběhlo v pořádku, budeme Vás co nejdříve kontaktovat

uvodni_foto_keramika_2

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

PROČ ZVOLIT KERAMICKOU OCHRANU LAKU?

Nano keramická ochrana zcela změní pohled na Vaše vozidlo a jeho údržbu. Karoserie bude po dlouhou dobu krásně hladká, nečistoty nebudou ulpívat na jejím povrchu. Mytí bude jednoduchou záležitostí. Tenký křemíkový film uchrání karoserii od kamínků a škrábanců. Při koupi nového vozu, je ochrana karoserie primární záležitostí. Proto neotálejte a přímo ze salónu zavezte vozidlo k nám.

Při aplikaci používáme nano keramické ochrany společnosti 4Nano a to v délce působení od 24 a 36 měsíců. Sami si můžete vybrat variantu, která Vám bude vyhovovat. V nabídce také máme ochranu kol, ráfků a neviditelné stěrače.

Díky své unikátní chemické struktuře vytváří velmi silnou, tvrdou a úžasně lesklou vrstvu, odolávající náporu vnějších faktorů životního prostředí. Použitá technologie dokáže chránit lak před menšími škrábanci, výrazně snižuje přilnavost nečistot, chrání před UV zářením a oxidaci povrchové vrstvy.

Mimořádně vysoký obsah účinných látek spojených s povrchovou úpravou laku zajišťuje vynikající trvanlivost. Také je potřeba povrch pravidelně udržovat kvalitní autokosmetikou.

 

keramika_1

Sklovitý efekt a dlouhotrvající ochrana laku poskytuje perfektní ochranu vůči vnějším vlivům.


Keramická ochrana 4Nano Pro

důkladná ochrana laku každého vozidla

Pokročilá nanotechnologie 4Nano Pro byla použitá při vývoji povlaku. Pomáhá chránit lak před poškrábáním, zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením a silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy.
Výjimečnou odolnost povlaku vůči vnějším vlivům zabezpečují speciální aditiva. Tvrdost povlaku je přes 10H stupnice tužkové metody tvrdosti a je zatím na trhu nevídaná.


 • odolnost až 60 měsíců a ochrana vůči škodlivým UV zářením
 • tvrdost povlaku přes 10H stupnice
Keramická ochrana 4nano PRO Opal

ochranná vrstva karoserie

4nano PRO Opal je keramická ochranná vrstva třetí generace poskytující laku sklovitý efekt a dlouhotrvající ochranu.  Použitá technologie dokáže chránit lak před menšími škrábanci, výrazně snižuje přilnavost nečistot, chrání před UV zářením a oxidaci povrchové vrstvy.


 • trvanlivost až 2 roky
 • odolná vrstva vůči náporu vnějších faktorů životního prostředí
 • Snižuje přilnavost nečistot chrání  před UV zářením a oxidaci povrchové vrstvy

 

Keramická ochrana 4nano PRO Sapphire

ochrana laku před poškrábáním

4nano PRO Sapphire   je ultra odolný profesionální keramický povrch pro auto laky. Díky své jedinečné chemické struktuře povlaku vytvoří velmi silnou (až do cca. 3,5 mikronů), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu, odolnou proti jakýmkoliv vnějším faktorů životního prostředí. Pokročilé nanotechnologie použité při vytváření povlaku, mohou chránit lak před poškrábáním, také výrazně snižuje ulpívání nečistot, zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením a silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy.


 • trvanlivost až 48 měsíců díky obsahu účinných látek spojených s lakem
 • zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením
 • silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy
Keramická ochrana 4nano PRO Rock

křišťálově čistá ochranná vrstva

4nano PRO Rock jedinečný keramický povrch, který se aplikuje cca 4,5 dne. Byl vyvinut ve spolupráci s předními výrobci auto laků a určen pro profesionální použití. Díky svému jedinečnému složení vytváří na laku křišťálově čistou velmi silnou ochrannou vrstvu v doposud nevídané tvrdosti a pružnosti, která poskytuje úžasný vzhled a neuvěřitelnou hloubku lesku. Jedinečný efekt odpuzující všechny druhy nečistot, výrazně minimalizuje ulpívání nečistot. 4nano Rock dělá z mytí radost, je velmi snadné. Také Vám umožní vychutnat si čistý a původní lak mnohem déle, díky senzačnímu efektu samočištění.


 • účinnost laku 60 měsíců
 • efekt samočištění
 • ochranná vrstva a hloubkový lesk

 

Keramická ochrana 4nano Ice wheel

odolná keramická ochrana pro ráfky kol

4nano Ice wheel je odolná keramická ochrana pro ráfky kol, vyvinutá pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky.
Díky své unikátní chemické struktuře 4nano PRO ICE vytváří ( 2 mikrometry), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu. Tato je odolná vůči vnějším faktorům životního prostředí, jakož i prachu z brzdových destiček, soli, abrazivnímu působení kamínků a vysokým teplotám. Materiály použité při výrobě nanotechnologie značně snižují přilnavost nečistot, zabraňují škodlivému UV záření a oxidaci horní vrstvy kol. 4nano PRO ICE je jedním z nejodolnějších a nejtvrdších ochranných nátěrů pro ráfky na trhu. 


 • trvanlivost až 3 roky
 • pevný a leský ochranný povrch
 • snižuje přilnavost nečistoty
 • nátěr aplikace na všechny typy kol, slitin i povrchových úprav

 

 


 

keramika_2