Objednávka ručního mytí

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních
údajů dle nařízení GDPR.

Odeslání proběhlo v pořádku, budeme Vás co nejdříve kontaktovat

uvodni_foto_autokosmetika

Autokosmetika

PERFEKTNÍ PÉČE O INTERIÉR A EXTERIÉR VOZIDLA

Kvalita na prvním místě díky profesionální autokosmetice.

Autoglym

Značka oceněna od předních automobilových výrobců, která nemá konkurenci vzhledem ke své snadné použitelnosti v poměru cena / výkon.

 

Swisswax

Značka ručně vyráběných celosvětově známých produktův obasti laků pro automobilovou a námořní oblast SWISSVAX sahá zpátky přes tři generace až do třicátých let minulého století. Každý produkt se do dnešní doby vyrábí v továrně na laky a barvy rodiny Anwanderových výhradně ručně a plní se dóza po dóze, to proto, že vysoce kvalitní a komplexní receptury nepřipouštějí průmyslovou výrobu.

 

KOCH

Německá firma KOCH Chemie GmbH se specializuje na autokosmetiku vysoké kvality. V nabídce najdete leštící a brusné pasty včetně leštících kotoučů, speciální přípravky na ruční čištění interiérů i exteriérů automobilů, tak přípravky ve velkoobjemových baleních, které jsou vhodné například pro mycí linky, či firemní autoprovozy, kde se péče o automobily řeší centrálně.
Autokosmetika KOCH se vyznačuje prvotřídní účinností a kvalitou za rozumnou cenu. Používají ji renomovaní výrobci automobilů, jako je Mercedes-Benz, BMW a VW, stejně tak jako další firmy ve více jak 50 zemích světa.

koch_960x720_logo


eko_grado_960x720_logo

EKO GRADO

Firma eko GRADO s.r.o. byla založena v roce 1992 a sídlí v Mostě - Velebudicích. V průběhu let se firma rozvíjela a rostla, původní prostory v Bylanech u Mostu přestaly vyhovovat, a proto se vedení rozhodlo pro přesídlení do Velebudic.
S ohledem na zhoršující se životní prostředí po celém světě a pro zlepšení bezpečnosti a hygie-ny práce se společnost zaměřila na prodej ekologicky nezávadných látek, které pomocí různých technologických systémů zlepšuje životní prostředí. Tuto činnost oceníme zejména v našem re-gionu, kde se v dřívějších dobách na ekologii nebral zřetel. Z předešlého vyplývá, že činnost firmy eko GRADO je velice záslužná. Sortiment výrobku a technologií, který tato společnost nabízí, se neustále rozšiřuje a zlepšuje. Firma eko GRADO je tak připravena uspokojit i náročné zákazníky.

 

BLACK DIAMOND

Představujeme novou generaci péče o interiér i exteriér vozu. Řadu autokosmetiky Black Dia-mond jsme vyvinuli pro potřebu vlastního detailingového centra. Na trhu jsme nemohli najít autokosmetiku, která by splňovala naše požadavky na účinnost a zároveň jednoduchou aplikaci. A tak vznikla autokosmetika Black Diamond. Při jejím vývoji jsme využili možností nanotechno-logie a zaměřili se na vysokou účinnost čističů a dlouhou výdrž ochran. Stěžejní pro nás byla také jednoduchá aplikace a cenová dostupnost. Všechny produkty řady Black Diamond jsou vyráběné přímo v České republice. Jejich výrobu si bedlivě hlídáme a proto se můžeme zaručit za jejich kvalitu.

Název Black diamond vychází z receptury našich nano ochran laku. Ta obsahuje částice černých zirkonů. Právě ty zajišťují dlouhotrvající ochranu laku vozu a dali název celé řadě naší autokos-metiky.


black_diamond_960x720_logo

 

4nano_960x720_logo

4Nano Pro

Pokročilá nanotechnologie použitá při vývoji povlaku, pomáhá chránit lak před poškrábáním, zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením a silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy. Vynikající hydrofobní vlastnosti povlaku dlouhodobě potěší oko nejnáročnějších klientů. Výjimečnou o-dolnost povlaku vůči vnějším vlivům zabezpečují speciální aditiva. Tvrdost povlaku je přes 10H stupnice tužkové metody tvrdosti a je zatím na trhu nevídaná.