Objednávka ručního mytí

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních
údajů dle nařízení GDPR.

Odeslání proběhlo v pořádku, budeme Vás co nejdříve kontaktovat

uvodni_foto_sluzby

OSTATNÍ SLUŽBY

OBČERSTVENÍ, DÁRKOVÉ POUKAZY A DALŠÍ SLUŽBY

Chceme Vám zpříjemnit čekání na Vaše umyté auto. Kromě péče o auto nabízíme také ostatní služby jako je například vypití výborné kávy s připojením na internet. Dále u nás můžete zakoupit kvalitní autokosmetiku od vybraných výrobců nebo dárkový poukaz, který udělá radost každému, kdo rád pečuje o své vozidlo.

 

Káva a internet

Zpříjemněte si čekání, na vaše umyté auto v naší stylově zařízené recepci nebo na venkovním posezení a pochutnejte si na výborné kávě značky Vendin či kávě, čaji, a nebo na některém jiném chlazeném nealkoholickém nápoji, který máme v prodeji. Internet zdarma je u nás samozřejmostí.

kava

 

darkove_poukazy_umyto

Dárkové poukazy na služby

Chcete udělat radost někomu z rodiny, přátelům či obchodním partnerům?
Darujte některý z dárkových poukazů, které nabízíme v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč nebo na kteroukoliv službu z naší nabídky.

 

 

Prodej autokosmetiky

Udržujte své auto čisté, i když ho nesvěříte do péče nám a zakupte si u nás příslušenství nebo profesionální autokosmetiku od společnosti Eko Grado (doporučujeme multifunkční mycí pěnu Fom Fom), ubrousky na okna či interiér a čistící utěrky na karoserii z mikrovlákna. Můžete u nás zakoupit také utěrky z mikrovlákna a další příslušenství pro údržbu Vašeho vozidla.

 

prodej_autokosmetiky_umyto

 

california_scents

Vůně California Scents

Čisté auto musí vonět. U nás nabízíme vůně od společnosti California Scents, které jsou na přírodní bázi a vydrží vonět více než 2 měsíce. V prodeji na recepci od pouhých 125 Kč. 

 

Antiradary Genevo

Spojili jsme se Antipokuty.cz a můžete u nás zakoupit jedny z nejprodávanějších a nejoblíbenějších na trhu - antiradary od společnosti Genevo.

genevo_960x720

 

Nabídka služeb ručního a bezkontaktního mytí